Лудогорец U17 разби със 7:0 втория отбор на Локомотив (Горна Оряховица). Двубоят се игра на Градския стадион в Горна Оряховица. Отличи се Филип Гигов, който се разписа четири пъти.

През първото полувреме разградчани си осигуриха комфортен аванс от четири гола. Всичките ги отбеляза Филип Гигов.

След почивката Петър Люцканов бе точен на два пъти, за 5:0 и 6:0. Крайното 7:0 оформи Кристиян Манушев.

Това бе последната ни проверка преди началото на новия сезон. Получи се полезна контрола, в която видяхме положителни неща, но и слабости, върху които трябва да работим. Момчетата се стараха и се справиха не само със съперника, но и с горещото време. Благодарим на домакините от Локомотив за добрите условия, които ни осигуриха, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.