Талантите на Черно море завършиха с победа сезон 2022/2023 в Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Тодор Колев надиграха Локомотив София с 1:0 в последния кръг на шампионата.

Кристиан Михайлов вкара единствения гол в срещата. Той се разписа в началото на второто полувреме след хубав извеждащ пас на Йордан Тодоров. Михайлов остана в очи в очи с вратаря на домакините и го прехвърли за 1:0.

В края на срещата гол на Виктор Иванов бе отменен.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Кристиан Михайлов, Виктор Димитров (Андриян Калев, Петър Николов, Максим Михайлов, Кирил Пенчев, Стефан Монев, Преслав Петков).

Юношите на Черно море завършиха Елитната група до 17 години с победа. „Моряците“ на Тодор Каменов, които вчера получиха медалите и Купата за третото място в шампионата, спечелиха гостуването си на Хебър в Пазарджик с 2:0 в мач от последния кръг на първенството.

Кристиян Евдокиев откри резултата в 44-ата минута, а в 70-ата „моряците“ останаха с човек по-малко, след като нападателят Ивайло Димитров получи втори жълт картон. В 89-ата минута Димитър Павлу оформи крайния резултат.

Така Черно море завърши сезона с актив от 64 – 20 победи, 4 равенства и шест загуби, с голова разлика 57:32.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Виктор Спасов, Димитър Заимов, Борис Стойков, Димитър Павлу, Георги Пасков, Пламен Аршев, Никола Недков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Александър Киров (Георги Монев, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев)

Юношите на Черно море завършиха на трето място сезон 2022/2023 година в Елитната група до 17 години. Кръг преди края на шампионата „моряците“, водени от Тодор Каменов, заемат трета позиция в класирането, с актив от 61 точки, с шест повече от четвъртия Септември София.