Футболистите на Арда U15  постигнаха важна домакинска победа с 3:0 над Берое, в среща от първенството на Зона Пловдив, който се игра на стадиона в Черноочене. Резултатът бе открит още в 1-ата минута, когато гостите си отбелязоха автогол. Футболистите на Арда имаха още няколко положения за попадение, но такова падна едва в 28-ата минута чрез Никола Добринков. След почивката срещата се игра на една врата, а положенията следваха едно след друго. Андрей Димитров засече с глава центриране от ъглов удар правейки резултата 3:0. След попадението футболистите на Емил Щерев поставиха под тотален натиск своя противник, но в герой за старозагорци се превърна техният вратар, който спаси над половин дузина стопроцентови положения.

В класирането тимът от Кърджали заедно с Спартак Пд 1947 са на първо и второ място с еднакъв брой точки 84т. В последния кръг Арда U15 са гости на Орлета (Пазарджик).