Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 6:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Локомотив“ (София) в мач от 27-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Хеттрик за „сините“ отбеляза Любомир Каракашев – в 10-та, 16-та и 39-та минути. Два гола добави Велин Драгоев – в 19-та и 29-та минути, а веднъж се разписа Радостин Стоилов – в 5-та минута.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 61 точки. Лидер е „Лудогорец“ със 70 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Огнян Владимиров, 2. Николай Миланов, 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров (к), 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров (46 – 13. Антонио Георгиев), 7. Иво Мотев, 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Любомир Каракашев, 11. Велин Драгоев.

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 1:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Хебър“ (Пазарджик) в мач от 27-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Победният гол за „сините“ бе дело на Георги Христанов във 2-та минута.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на второ място във временното класиране с актив от 68 точки. Лидер е „Лудогорец“ със 75 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (89 – 14. Ивайло Петров), 3. Георги Русинов, 4. Радослав Узунов (83 – 13. Адриан Видинов), 5. Калоян Борунов (к), 6. Кристиан Чачев, 7. Георги Христанов, 8. Алекс Александров (83 – 16. Даниел Матеров), 9. Ангел Тодоров, 10. Данаил Михайлов, 11. Стивън Гаоте (69 – 15. Станимир Каптиев).