"Марица" записа равенство 0:0 при домакинството си на "Сливен" в среща от 31 кръг от първенството в Зоналната група U17, която се игра в събота на стадион "Пловдив".

Домакините имаха инициативата, но допуснаха брак в отиграванията си и не успяха да създадат 100%-ви положения за гол.

През второто полувреме маричани вдигнаха оборотите, но отново не можаха да стигнат до нещо по-опасно пред вратата на "Сливен", освен един хубав удар на Ангел Данев, който срещна напречната греда. Гостите чакаха своя шанс на контра и го получиха в последните минути. Техен състезател излезе очи в очи с Виктор Петков, но вратарят се справи на ниво.

С актив от 67 точки "Марица" заема втората позиция, а в следващия кръг тимът на Тенислав Иванов почива по програма.