ЦСКА 1948 спечели Купата на БФС при юношите младша възраст. "Червените" победиха Лудогорец след изпълнение на дузпи. В редовното време двубоят не предложи голове, а при изпълненията тимът от София бе по-точен и спечели с 5:3.

През първата част двата тима действаха равностойно, като единственото положение бе в полза на ЦСКА 1948, когато Севи Идриз имаше шанс да реализира, но не успя.

В средата на втората част "червените" удариха греда с удар на Марто Бойчев след комбинация с Идриз.

В края на мача Филип Гигов можеше да донесе купата на Лудогорец, но пропусна. Така изпълненията на дузпи трябваше да определят победителя.

ЦСКА 1948 бе перфектен при изпълненията си, докато за Лудогорец пропуск направи Георги Пенев и това се оказа решаващо за крайния резултат.

След радостта на "червените" се стигна до меле между двата отбора, но страстите бяха бързо потушени.

ЛУДОГОРЕЦ (U16) 0:0 ЦСКА 1948 (U16) - 5:3 при дузпите
1:0 - Мартин Димитров
1:1 - Наско Янев
2:1 - Крум Стойчев
2:2 - Станислав Витанов
3:2 - Кристиян Йорданов
3:3 - Филип Гигов
4:3 - Марто Бойчев