Юношите на Левски и Пирин завършиха 2:2 в Благоевград в мач от Елитната група до 17 години. „Сините“ откриха резултата с гол на Кристиян Йовов в 7-та минута. Домакините изравниха в 28-та след автогол, но Кристиан Чачев отново изведе „Левски“ напред в 76-та минута. „Пирин“ стигна до равенството с попадение от дузпа в 89-та минута. Марсел Бибишков бе точен от бялата точка.

Левски започна по-добре мача и още в 6-ата минута откриха резултата след удар на Кристиан Йовов.
След гола нашите момчета заиграха добре и в 15-ата минута логично стигнаха до равенството.

Влади Ласков проби по десния фланг и подаде към Слави Василев, който центрира успоредно на голлинията и играч на гостите си отбеляза автогол.

До края на полувремето удари на Ячев и Бибишков бяха блокирани и резултатът остана 1:1 на почивката.

Второто полувреме започна без опасности пред двете врати. Все пак в средата на полувремето след изпълнение на ъглов удар, топката стигна до Кристиян Топузов, а ударът му бе избит пред голлинията от противников футболист. Малко по-късно гол на сините бе отменен, заради игра с ръка на техен футболист.

В 80-ата мин на срещата гостите отново поведоха в резултата след гол на Кристиян Чачев. В последната минута на редовното време пробив на Влади Ласков беше спрян с нарушение в наказателното поле, което доведе до наказателен удар. Зад топката застана Марсел Бибишков, който оформи крайното 2:2 в мача.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на второ място във временното класиране с актив от 65 точки. Лидер е „Лудогорец“ със 72 точки.

Отборът на Пирин, воден от Радослав Митревски и Димитър Наков, заема 12-ата позиция с 25 точки и в следващия кръг гостува на Берое. Двубоят ще се изиграе на 12 или 13 май.