Черно море записа домакински успех в Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов се наложиха с 4:2 срещу Славия в мач от 25-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост. Попаденията за варненци реализираха Алекс Киров, Кристиян Евдокиев, Виктор Спасов и Георги Венциславов.

Черно море поведе с 2:0, но в края на първата част допусна намаляване на резултата. След почивката „моряците“ реализираха нов два гола, а Славия оформи крайното 4:2 в 90-ата минута.

В следващия кръг Черно море гостува на ЦСКА. Мачът в София е на 29 април, събота от 12 часа.

В шампионата при U15 двата тима завършиха наравно.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Адриян Калев, Димитър Заимов, Димитър Ковачев, Никола Недков).