Победа и загуба записаха отборите на Септември София в елитните юношески групи до 17 и 15 години.

Септември U15 победи с 4:1 Спартак Плевен. Играчите на Петър Василев допуснаха гол в началните минути на срещата, но две попадения на Димитър Челебиев, Васил Василев (дузпа) и Никола Генчев донесоха пълен обрат в срещата, която завърши при резултат 4:1 в полза на септемврийци.

Септември U17 загуби своето домакинство на Спартак Плевен. Играчите на Дарко Савич си осигуриха комфортна преднина още до полувремето, когато водеха с 2:0 чрез попадения на Валентин Доцев от дузпа и Петър Миленов. През втората част Септември допусна пълен обрат в срещата след като инкасира три попадения и в крайна сметка загуби с 2:3.