Днес се изиграха полуфиналните срещи реванш в турнира за Купа БФС. Отборите на Септември София записаха две победи в своите срещи, но рулетката на дузпите бе на страната на съперниците им, които продължиха напред към финалите.

Играчите на Иван Гешев победиха с 1:0 Лудогорец Разград на стадион "Драгалевци", при юноши старша възраст. Септемврийци бяха по - добрият отбор, като направиха много пропуски, но показаха непримиримост и в последната минута на продължението Валентин Доцев отбеляза от фаул. При дузпите Септември загуби с резултат 8:9.

Играчите на Младен Стоев излезнаха срещу ЦСКА 1948 с два гола пасив от първата среща. С характер и борбеност категорично надиграха домакините на терена в Требич и заслужено поведоха в резултата с 2:0 още на полувремето, с голове на Ангел Ганев и Димитър Василев. В началото на втората част Теодор Райков вкара трети гол, а десет минути преди края Мартин Бойчев оформи крайното 3:1 в полза на септемврийци след гол от фаул.При дузпите Септември изпусна своята преднина от две попадения и загуби с резултат 5:6.