"Марица" U17 завърши наравно 0:0 при гостуването си на "Берое" в Стара Загора. Срещата от 28 кръг в Зоналната група U19 се игра в събота по обяд.

Равностойно първо полувреме изиграха двата състава. Пловдивчани имаха няколко опасни атаки, но не успяха да стигнат до нещо повече. Второто полувреме започна с натиск на домакините, но "жълто-сините" бързо си върнаха инициативата и до края на мача бяха по-опасният отбор. Създадоха няколко хубави положения за гол, но не успяха да отбележат и срещата завърши наравно.

С актив от 60 точки "Марица" заема второ място в класирането. Лидер е "Ботев" с 69, трети е ФА "Пловдив" с 56, четвърти "Берое" с 52, пети - "Локомотив" (Пловдив) и "Спартак" с по 51. На 29 април момчетата на треньора Тенислав Иванов са домакини на "Локомотив" (Пловдив).