Юношите на Левски записаха победа и равенство като гости в мачовете си от 24-ия кръг на Елитните групи до 17 и до 15 години. Левски U17 победи с 3:0 Черноморец (Бургас).

Александър Божилов откри резултата в 21-вата минута, а Георги Христанов оформи класическата победа с попадения в 33-ата и 78-ата минута. Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на второ място във временното класиране с актив от 61 точки, на 5 от лидера Лудогорец.

Съставът на Левски U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ивайло Петров (81 – 15. Даниел Матеров), 3. Георги Русинов (84 – 13. Станимир Каптиев), 4. Радослав Узунов, 5. Калоян Борунов, 6. Кристиан Чачев, 7. Георги Христанов (81 – 14. Данаил Михайлов), 8. Никола Бандев, 9. Ангел Тодоров (74 – 16. Алекс Александров), 10. Кристиян Йовов (84 – 17. Ники Гинчев), 11. Александър Божилов (к).

Юношите на Левски до 15 години завършиха 1:1 с връстниците си от Звезденбург (Бургас). Попадението за "сините" отбеляза Самуел Велчев в 32-рата минута, а четири по-късно домакините изравниха.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет тим е на второ място във временното класиране с 54 точки. Лидер е Лудогорец с 10 повече.

Съставът на Левски U15: 1. Георги Кузов, 2. Антон Манов, 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров (к), 5. Кристиан Манолов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте, 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Любомир Каракашев, 11. Самуел Велчев (53 – 15. Велин Драгоев).