Юношите на „Левски“ записаха победи като гост на „Славия“ в мачовете си от 22-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

„Левски“ U15 победи с класическото 3:0 връстниците си от София. Попаденията за „сините“ отбелязаха Кристиян Вутов в 5-та, Стивън Гаоте в 60-та и Любомир Каракашев в 62-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 52 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 58 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Мартин Георгиев, 2. Николай Миланов (45 – 14. Любомир Каракашев), 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров (к), 5. Кристиан Манолов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Георги Денов (55 – 17. Стивън Гаоте), 8. Антон Манов, 9. Цветелин Младенов (45 – 15. Андрей Нешев), 10. Кристиян Вутов (45 – 13. Иво Мотев), 11. Самуел Велчев (55 – 16. Велин Драгоев).

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:1 „белите“ . Головете за „сините“ вкараха Алекс Александров в 39-та и Ангел Тодоров в 87-та минути.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с актив от 55 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 60 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов, 6. Радослав Узунов, 7. Георги Христанов (89 – 13. Ивайло Петров), 8. Кристиан Чачев, 9. Алекс Александров, 10. Кристиян Йовов (90 – 14. Станимир Каптиев), 11. Даниел Матеров (53 – 18. Ангел Тодоров).