Юношите на ЦСКА - София до 15 години победиха с 4:1 връстниците си от Локомотив (София) в двубой от Елитната група, игран на клубната база в Панчарево. Възпитаниците на старши треньора Румен Трифонов излязоха с фланелки с надпис "С теб сме Цена" в подкрепа на своя съотборник Николай Ценов, който наскоро получи тежка контузия.

Гостите откриха резултата още във втората минута след центриране от корнер. Последва мощен домакински натиск и в 20-ата минута Александър Георгиев изравни от дузпа. Малко след това Александър Донев се разписа за 2:1, след като бе най-съобразителен в наказателното поле след изпълнение на ъглов удар.

През втората част Александър Георгиев реализира още две попадения, с които оформи своя хеттрик и крайното 4:1 за своя тим срещу Локомотив (София).

Във втория мач за деня, който също се игра на клубната база в Панчарево ЦСКА - София U17 се наложи с 2:0 над връстниците си от Хебър (Пазарджик). Точни за "червените" бяха Александър Кожухаров и Венцислав Иванов. През целия мач столичани бяха пълни господари на терена, като нацелиха на два пъти гредите и направиха още куп пропуски.

Стартов състав на ЦСКА - София U15: 1. Георги Стоянов (в), 2. Иван Андонов, 3. Никола Теов, 4. Веселин Бачев (к), 20. Денислав Величков, 5. Самуил Барабанов, 8. Мартин Андонов, 18. Давид Георгиев, 7. Валентино Върбанов, 10. Александър Георгиев, 17. Александър Донев.

Стартов състав на ЦСКА - София U17: 12. Габриел Петковски (в), 2. Никола Николов, 5. Тодор Цонев, 8. Димитър Христов, 4. Алексей Раданов, 6. Димитър Петров, 9. Венцислав Иванов, 17. Тарек Жензарли, 7. Теодорос Томарас, 10. Кирил Георгиев (к), 11. Александър Кожухаров.

Снимка: cska.bg