Юношите на „Левски“ записаха равенство и победа на стадион „Георги Аспарухов“ срещу „Септември“ в мачовете си от 21-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:1 своя съперник. Головете за „сините“ вкараха Кристиян Йовов в 65-та и Никола Бандев в 79-та минути след асистенции на Дейвид Михалев.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с актив от 52 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 57 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ивайло Петров (58 – 15. Кристиан Чачев), 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов, 6. Дейвид Михалев, 7. Георги Христанов, 8. Никола Бандев (80 – 19. Алекс Александров), 9. Ангел Тодоров (58 – 18. Стивън Стоянчов), 10. Кристиян Йовов, 11. Александър Божилов (88 – 13. Радослав Узунов).

„Левски“ U15 завърши 2:2 с връстниците си от София. Двете попадения за „сините“ отбеляза Стоян Лазаров в 42-та и в 70-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 49 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 55 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Иво Мотев, 3. Александър Йовчев (62 – 14. Самуел Велчев), 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Велин Драгоев (36 – 18. Кристиян Вутов), 7. Стивън Гаоте, 8. Радостин Стоилов, 9. Габриел Йорданов (55 – 19. Георги Денов), 10. Андрей Нешев (55 – 16. Ернан Ангелов), 11. Любомир Каракашев (62 – 20. Денис Милетиев).