Юношите на „Левски“ записаха две победи като гост над „Етър“ в мачовете си от 20-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

„Левски“ U15 победи домакините с 4:0. Точни за „сините“ бяха Иво Мотев в 1-та, Андрей Нешев в 55-та, Радостин Стоилов в 58-та от дузпа и Георги Денов в 63-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 48 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 52 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Иво Мотев, 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Велин Драгоев (64 – 13. Николай Миланов), 7. Ернан Ангелов (50 – 15. Кристиан Манолов), 8. Радостин Стоилов, 9. Габриел Йорданов (50 – 16. Георги Денов), 10. Андрей Нешев (65 – 17. Цветелин Младенов), 11. Денис Милетиев (50 – 14. Самуел Велчев).

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:2 връстниците си от Велико Търново. „Сините“ губеха с 0:2 след края на първото полувреме, но с голове на Виктор Любенов в 53-та от дузпа, Георги Христанов в 60-та и Ангел Тодоров в 70-та минути стигнаха до успеха.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с актив от 49 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 54 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (46 – 13. Ивайло Петров), 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов, 6. Дейвид Михалев (80 – 15. Радослав Узунов), 7. Георги Христанов (90 – 14. Станимир Каптиев), 8. Кристиан Чачев, 9. Преслав Бачев (10 – 18. Ангел Тодоров), 10. Кристиян Йовов, 11. Алекс Александров (46 – 17. Ники Гинчев).