В Елитната юношеска група U15: Локомотив (Пловдив) загуби от Локомотив (София) с 1:2. Поражение за "черно-белите" в "железничарското" дерби. Двата отбора заложиха на битката през първата част и се оттеглиха на почивка при 0:0. Локомотив (Пловдив) поведе в началото на втората част с гол на Махир Шерифов. Няколко минути по-късно Данило Терасенко бе фаулиран, като се получи меле, в което бе изгонен Виктор Караджов. Така "черно-белите" доиграха срещата с 10 души. Гостите от София успяха да се възползват от това и стигнаха до пълен обрат - 1:2. Радослав Палазов и Иван Байловски можеха да възстановят равенството, но не успяха да реализират.

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 17 години допусна домакинско поражение от Хебър (Пазарджик) в мач от Елитната група. “Черно-белите” отстъпиха с 0:1 на гостите. Локомотивци владееха почти изцяло инициативата по време на срещата. В 18-ата минута Иван Кръстев нацели гредата след изстрел от пряк свободен удар. Минута по-късно Аксел Велев можеше да се разпише с глава. В 29-ата минута се откри нов шанс пред пловдивчани. Аксел Велев отново не съумя да се разпише. В 33-ата минута, след корнер, играч на Хебър засече и отбеляза за 0:1. До края на първото полувреме Локомотив имаше три чисти положения за изравнавяне, но не се стигна до попадение. През втората част нещата на терена не се промениха. Локомотив атакуваше, а Хебър се бранеше. Няколко опасни изстрела бяха спасени от стража на гостите, а в последните минути Станимир Празов нацели и гредата.