Юношите на „Левски“ записаха две победи като гост на „Спартак“ (Плевен) в мачовете си от 18-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

„Левски“ U15 победи домакините с 6:4. Два гола за „сините“ отбеляза Александър Йовчев – в 31-та и 53-та минути, а по едно попадение добавиха Радостин Стоилов в 3-та, Габриел Йорданов в 29-та, Иво Мотев в 42-та и Велин Драгоев в 70-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 42 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 43 точки и мач по-малко.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев, 3. Самуел Велчев (70 – 13. Николай Миланов), 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Антонио Георгиев (41 – 14. Кристиан Манолов), 7. Александър Йовчев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Габриел Йорданов, 10. Велин Драгоев, 11. Любомир Каракашев (25 – 16. Георги Денов).

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха съперника си с 2:1. Головете за победата отбеляза Преслав Бачев в 37-та и 79-та минути.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с актив от 43 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 47 точки и мач по-малко.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов, 6. Кристиан Чачев, 7. Георги Христанов (81 – 13. Ивайло Петров), 8. Алекс Александров (60 – 16. Данаил Михайлов), 9. Преслав Бачев, 10. Кристиян Йовов, 11. Александър Божилов (85 – 15. Радослав Узунов).

Вторият отбор на „Левски“ победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ „Септември“ (Симитли) в мач от 21-ия кръг на Югозападна Трета лига. „Сините“ направиха пълен обрат след като изоставаха в резултата, но с попадения на Антоан Стоянов в 85-та минута от дузпа и Калоян Стрински в добавеното време на срещата стигнаха до успеха.

Воденият от треньора Елин Топузаков отбор е на шесто място в класирането с актив от 26 точки. Лидер е ОФК „Костинброд“ с 44 точки.

В последния, 22 кръг от редовния сезон „сините“ гостуват на „Рилски спортист“. Двубоят на стадион „Искър“ в Самоков е на 11 март, събота от 15:00 часа.

Съставът на „Левски 2“: 12. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков, 3. Адриан Видинов, 4. Георги Коричков, 5. Никола Бандев (86 – 15. Димитър Андонов), 6. Дейвид Михалев, 7. Антон Иванов, 8. Антоан Стоянов, 9. Калоян Стрински (90 – 14. Александър Димитров), 10. Кристиян Красимиров (61 – 18. Калоян Петков), 11. Борислав Рупанов.