Ботев U19 разби мъжкият тим на Асеновец с 1:7 в контрола играна в сряда на стадион "Шипка" в Асеновград. На полувремето резултатът не 0:6 за "канарчета", като в противниковият тим имаше и шестима футболисти от старша възраст. През втората, когато в игра влязоха и всички здрави титуляри на асеновградчани, двата отбора си размениха по един гол. За домакините не играха само Тодор Тодоров и контузеният Мутлу Алиев.

"Жълто-черните" изиграха добър мач. През първите 45 минути те владеехма инециативата, получиха се много хубави неща в играта на младите футболисти. През второто полувреме изиграха тактически добре остатъка от мача и не позволиха на по-опитния тим на домакините да намали преднината им.

Никола Арнаудов отбеляза три попадения, а Николай Бинев и Стилян Стойчев по две. Веднъж точен за "канарчетата" бе Никола Кондарев.