След 1:0 в събота над Лудогорец III (Разград), тази вечер втория отбор на Етър спечели във Велико Търново с 2:1 и срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в приятелска среща. Стана интересен и оспорван мач с доста агресия и единоборства. Четвърт час след началото, Траян Димитров засече центрирана топка от фланга и изведе напред в резултата селекцията на Стефан Ангелов. Съотборникът му Атанас Атанасов пък тресна гредата в средата на първата част. Гостите създадоха ситуации, но до изравняване на резултата не се стигна през първото полувреме. Направиха го в 55-ата минута, когато Мартин Димитров реализира с глава. Денислав Георгиев осигури победата за младия търновски тим в 75-ата минута, когато с глава насочи в мрежата центрирана топка от корнер.