Тимът на Сливнишки герой постигне първата си победа за 2023 година, след като надви с 3-1 формацията U19 на Локомотив Сф, на помощното си игрище в Сливница.

При неприятно време и на тежкия и мокър терен, двата отбора изнесоха приличен мач, в който сливничани откриха в 20-та минута с попадение на Йордан Попов, след разбъркване при изпълнение на пряк свободен удар.

Втория гол дойде в края на първата част, след отлична асистенция на Йордан Тодоров, намерил по перфектен начин Василий Милованович в наказателното поле и той прати топката в мрежата за 2-0.

Младоците от кв. “Надежда” намалиха в 59-та минута, но в 79-та Росен Виденов направи резултата 3-1 с отличен удар с глава.

След края на мача двамата старши треньори Нешко Милованович и Юли Петков изказаха задоволство от представянето на двата отбора, въпреки неприятните условия, и си стиснаха ръцете в средата на терена.

Футбол24; снимки: Бисер Тодоров