Лудогорец II направи 2:2 с Янтра във втората си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра в Габрово.

През първото полувреме домакините поведоха с 2:0. Тодор Чаворски откри от дузпа, а Добромир Бонев удвои с шут от границата на наказателното поле.

След почивката Янтра си отбеляза куриозен автогол, в 66-та минута, след като бранител върна на вратаря, двамата не се разбраха, а топката влезе в мрежата. В 75-та минута Йоан Йорданов бе повален в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа за разградчани. Зад топката застана Велислав Минков, но ударът му срещна горната грепа и топката бе изчистена. В 82-та минута Йоан Йорданов отбеляза за крайното 2:2.

В тези мачове резултатът не е най-важният. Играхме добре през големи периоди от мача и за етапа от подготовката, в който се намираме, момчетата се представиха на ниво, коментира страши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.