„Берое“ 2 завърши при нулево равенство в гостуването си на „Черноморец“ (Бургас) в среща от последния кръг за полусезона на ЮИ Трета лига. Така има в актива си 12 т. и заема 18 място в класирането. Първенството се подновява през пролетта на 2023 г.

„Берое“ U17 спечели драматично с 3:2 домакинството си на „Национал“ (София) в последен мач за годината в Елитната група. Гостите излязоха напред в резултата в 9. минута, но Даниел Стефанов изравни след още 9 минути. В 40. минута Кристиан Атанасов даде преднина за „зелените“, а в 65. минута Валентин Желязков покачи на 3:1. Само две миниути след това обаче гостите върнаха едно попадение от дузпа за кракйното 3:2. Така „Берое“ до 17 г. завършва полусезона с 10 т. и 15 позиция в класирането.

„Берое“ U15 загуби домакинството си на „Национал“ с 0:4 също в последен мач за този полусезон. Гостите откриха още с първата си атака, преди да е изминала и минута игрово време. „Зелените“ имаха своите сериозни шансове преди почивката, но не успяха да реализират. Николай Димитров получи директен червен картон в края на първата част и „Берое“ доигра срещата с човек по-малко. През второто полувреме „Национал“ успя да отбележи три безответни попадения и реши мача в своя полза. Така „Берое“ до 15 г. завърши полусезона с актив от 20 т. и 9 място в подреждането.