Отборът на Септември София разби Славия София в елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Божидар Костадинов не оставиха никакви шансове на гостите и завършиха годината със страхотна, категорична победа с резултат 5:0. Септемврийци диктуваха случващото се на терена и заслужено добавиха към актива си нови три точки. Два гола отбеляза Петър Миленов, а по един добавиха Анди Закка, Валентин Доцев и Кубрат Йонашчъ.

Отборът на Септември София завърши първи полусезон в елитната юношеска група до 15 година с домакинска победа над Славия София. Играчите на Петър Василев се наложиха с 3:1 над "белите", като малшанса и добрите изяви на стража на гостите Йоан Врагизов лиши септемврийци от по - изразителен резултат. Георги Стефчов отбеляза за 1:0 през първата част, второто полувреме започна със страхотно спасяване на Иван Кехайов, а малко по - късно голове с глава на Димитър Челебиев и Венислав Михайлов убиха интригата в мача. Няколко минути преди края Ивайло Димитров вкара почетно попадение за гостите, след като прехвърли излезлият напред страж на Септември. Това бе седми пореден мач без загуба за тимът на Петър Василев, който записа 9 победи, 4 равенства и 2 загуби през есента и ще зимува на четвърта позиция във временното класиране с 31 точки. Лидер е Лудогорец с 39 точки, а след тях са Национал и Левски София с 35 точки.