ЦСКА U18 завърши наравно 3:3 с Монтана  в реванша от 1/4 финалите в турнира за Купата на БФС, който се игра на стадион "Огоста" в град Монтана. По този начин с общ резултат 8:4 от двете срещи младите армейци продължават уверено напред към 1/2 финалите в надпреварата. Точни за червените днес бяха Александър Кожухаров в 6-ата, Георги Димитров в 45-ата и Алесандро Николов в 52-ата  минута на двубоя.

През първата част юношите ни старша възраст, родени през 2005 година имаха териториално преимущество, като владееха повече топката и в 6-ата минута все пак логичното се случи, когато след центриране от ляво Георги Димитров пропусна топката, увличайки защитник и стража на домакините и за Александър Кожухаров не представляваше трудност да я вкара в опразнената врата за 1:0. В последните секунди на първото полувреме Алесандро Николов изведе Георги Димитров фронтално сам срещу вратаря и нападателят хладнокръвно покачи на 2:0. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка с две попадения преднина за червените.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев продължиха да атакуват и да търсят още голове. В 52-ата минута Алесандро Николов се възползва от подаване на Димитър Христов и направи резултата класически. Последваха доста промени в състава и леко отпускане в армейските редици и домакините се възползваха максимално добре от това като намалиха изоставането си след точно изпълнена дузпа, а после отбелязаха и втори гол от фаул. Крайното 3:3 бе оформено малко преди края след центриране от непряк свободен удар и точен изстрел с глава.

По този начин ЦСКА U18 и Монтана завършиха наравно 3:3 и с общ резултат 8:4 младите армейци заслужено продължават напред към полуфиналите в турнира за Купата на БФС.

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Алекс Божев (в)(к), 2. Илиян Димитров, 4. Димитър Христов, 5. Тодор Цонев, 3. Лъчезар Иванов, 6. Димитър Петров, 8. Роберто Щилянов, 7. Кристиян Георгиев, 10. Алесандро Николов, 11. Александър Кожухаров, 9. Георги Димитров.

Резерви: 12. Кристиян Димитров (в), 13. Браян Стефков, 24. Радослав Узунов, 16. Кирил Георгиев, 15. Петко Панайотов, 17. Венцислав Иванов, 18. Йоан-Филип Чавов.

Старши треньор: Стамен Белчев.