Юношите на „Левски“ до 14 години се класираха за ½ финалите в турнира за Купа БФС след нова победа над „Етър“. „Сините“ победиха с 4:1 на стадион „Георги Аспарухов“ и с общ резултат 12:2 влязоха във финалната четворка на надпреварата.

Два гола за водения от треньора Милен Гаджев отбор отбеляза Мартин Стоянов – в 35-та и 45-та минути. По едно попадение за „сините“ добавиха Георги Камбитов в 5-та и Калоян Митев в 10-та минути.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Денислав Димитров, 2. Георги Георгиев, 3. Пиер Дамянов (48 – 17. Георги Стефанов), 4. Андрей Попов, 5. Никола Младенов, 6. Денислав Василев (48 – 14. Мартин Гайдев), 7. Мартин Стоянов (48 – 13. Васил Гочев), 8. Калоян Митев, 9. Денис Милетиев (40 – 16. Даниел Траянов), 10. Георги Камбитов (40 – 18. Денислав Борисов), 11. Денис Стоилков.