Разгромна победа записа Черно море в Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов завършиха 4:0 при гостуването си на Пирин в Благоевград в мач от 14-ия кръг на шампионата.

Александър Киров с глава откри резултата през първото полувреме, а след почивката се разписаха Димитър Ковачев, Петър Маринов и Кристиян Евдокиев.

В следващия кръг Черно море приема тима на Хебър Пазарджик, като срещата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост е на 27 ноември, неделя от 12 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Александър Киров, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Петър Маринов (Преслав Ларгов, Иво Николов, Даниел Райчев, Даниел Георгиев).

Талантите на Черно море завършиха 1:1 при гостуването си на Дунав Русе в мач от 14-ия кръг на Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Тодор Колев, поведоха в резултата през първата част чрез Денислав Младенов, но в края на срещата допуснаха изравняване. Попадението за домакините падна след центриране от фаул.

В следващия кръг Черно море приема Локомотив София. Срещата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост е на 27 ноември, неделя от 10 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Божидар Жечев, Светослав Мерсинков, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Мартин Пенчев, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Теодор Костадинов, Илля Калашник, Никола Захариев, Виктор Диев Петър Николов Кирил Петров, Мартин Томов).