Отборът на Локомотив (Пловдив) до 17 години изнесе поредната силна продукция в Елитната група. Възпитаниците на Васил Гърков “удариха” като гост ЦСКА-София с 1:0 на стадион “Българска армия”. Единственото попадение бе дело на Аксел Велев.

Локомотив показа много силна игра и заслужено грабна трите точки. Още в началните минути Виан Станков изскочи сам срещу стража на домакините, но не вкара. В 20-ата минута Аксел Велев се разписа и даде преднина на “черно-белите”. Минути след това и Васил Стойков можеше да реализира, но не успя да насочи топката към опразнената врата на ЦСКА-София.

През втората част “червените” отговориха с греда и още един шанс след корнер, а Локомотив организира най-опасните си положения след контраатаки, но до нови попадения не се стигна.

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години завърши наравно 2:2 при гостуването си на ЦСКА-София в мач от Елитната група. Момчетата на Димитър Пашев показаха за пореден път много добра и силна игра. Двубоят се игра на стадион “Българска армия” в столицата.

Локомотив успя първи да открие резултата. Точен бе Данило Терасенко. Домакините от ЦСКА-София стигнаха до пълен обрат в следващите минути и направиха резултата 2:1. Крайното 2:2 оформи Виктор Караджов.

снимки: Alportal.net

снимки: Alportal.net