Юношите на „Левски“ до 14 години разгромиха с 8:1 като гост „Етър“ в първия мач от ¼ финалите в турнира за Купа БФС.

Пет гола за водения от треньора Георги Коруджиев отбор отбеляза Габриел Йорданов – в 15-та, 29-та, 31-та, 37-та и 70-та минути. Две попадения за „сините“ добави Ернан Ангелов – във 2-та и 39-та минути, а един вкара Денис Милетиев в 63-та минута.

Реваншът е в сряда, 23 ноември от 14:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев (36 – 14. Любен Бакърджиев), 3. Реджеп Джугдан (36 – 13. Пиер Дамянов), 4. Георги Стефанов, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (41 – 18. Мартин Стоянов), 8. Ернан Ангелов (45 – 16. Томислав Петров), 9. Габриел Йорданов, 10. Денис Милетиев, 11. Андрей Нешев (36 – 15. Калоян Митев).