Септември победи Локомотив (Пловдив) в първи срещи от турнира за Купата на БФС при старшата и младшата.

Септември победи с 2:0 в първата среща при старшата, като доминираше над своя съперник през целият двубой. Двата отбора си размениха по една опасност в началните минути на срещата. Александър Петров удари греда, а гостите отвърнаха по същият начин. Валентин Доцев откри за 1:0 с хубав удар от границата на наказателното поле, а Захари Атанасов оформи крайното 2:0 след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение срещу Александър Петров. Септемврийци направиха и доста пропуски в мача. Локомотивци нацелиха гредата през първата част, а освен това имаха претенции и за дузпа, които не бяха уважени от съдията. Гол на Борислав Гадженаков бе отменен, а Даниел Маджаров пропиля най-чистото положение за “черно-белите”. Вторият 1/4 финален мач ще бъде на 24.11 от 13:30ч. в Пловдив.

Септември победи и при юношите младша възраст. Септемврийци победиха с минималното 1:0, но могат да съжаляват, защото направиха много пропуски, а Димитър Челебиев и Виктор Асенов удариха и две греди. Победното попадение отбеляза Антонио Марков в 15' минута, който получи отлична асистенция от Виторио Шотев, който минути по - рано имаше и отлична възможност и да отбележи гол, но стражът на гостите успя да запази мрежата си суха. “Черно-белите” се бореха, но въпреки загубата запазиха своите шансове за продължаване към 1/2-финалите. Жан-Себастиан Димитров пък изпусна най-чистото положение за момчетата на Даниел Димитров.Срещата реванш е на 24.11 от 11:30ч. в Пловдив.