Локомотив (Пд) постигна две победи над Славия в Елитните групи, допусна и загуба от Арда при юношите старша възраст:

U17: Локомотив - Славия 4:2

"Черно-белите" си решиха мача още през първата част. Изключително представяне до 40-ата минута донесе четири безответни гола за момчетата на Васил Гърков. Станимир Празов, Ивилин Чехларски, Виан Станков и Иван Кръстев се разписаха. В последните секунди на първата част гостите върнаха едно попадение. Крайното 4:2 бе оформено през втората част.

Вижте видеорепортаж от мача: ТУК!

U15: Локомотив - Славия 3:0

Поредно силно представяне на момчетата на Димитър Пашев. През първата част Локомотив владееше инициативата, но двата тима се оттеглиха на почивка при 0:0. В началото на втората част Никола Ставрев даде преднина на "черно-белите". В 50-ата минута Махир Шерифов с мощен шут от над 35 метра направи 2:0. Крайното 3:0 оформи Виктор Караджов....

Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби с 0:1 от Арда (Кърджали) в среща от първенството при юношите младша възраст. Двубоят се игра днес от 13:00 на “Лаута”.

Двубоят бе равностоен, като секунди преди края двата тима играха при 0:0. В Последната минута на редовното време, след грешка на стража на Локомотив, топката попадна в играч на Арда, който с прехвърлящ удар реализира за крайното 0:1.