Отборът на Черно море записа разгромна победа във варненското дерби в Елитната група до 17 години. Възпитаниците на Тодор Каменов победиха Спартак Варна с 4:0 в среща от 13-ия кръг на шампионата, играна на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

„Моряците“ поведоха в резултата през първото полувреме, като за 1:0 се разписа Георги Венциславов след корнер. Веднага след почивката пробив на Кристиян Евдокиев отдясно и центриране в наказателното поле завърши с удар по земя на Ивайло Димитров за 2:0. Алекс Киров оформи класиката в средата на второто полувреме, а крайното 4:0 оформи Борис Стойков, който бе изведен от Петър Маринов и с удар в близкия ъгъл не сгреши.

В следващия кръг Черно море гостува на Пирин Благоевград. Срещата е на 20 ноември от 11 часа.

Съставът на Черно мрое: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Георги Пасков, Пламен Аршев, Александър Киров, Ивайло Димитров, Петър Маринов, Кристиян Евдокиев (Георги Монев, Иво Николов, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев).

Отборът на Черно море победи с класическото 3:0 тима на Пловдив 2015 в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 15 години. „Моряците“ на Тодор Колев вкараха и трите гола в срещата през първата част. Попаденията реализираха Кристиан Михайлов, Стефан Стефанов и Виктор Иванов.

В следващия кръг Черно море U15 гостува на Дунав Русе. Мачът е от 14 часа (неделя) на 20 ноември.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Петър Николов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Кристиан Маринов, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Теодор Костадинов, Преслав Петков, Виктор Диев, Илля Калашник, Кирил Петров, Мартин Пенчев, Андриян Калев).