Левски победи Национал с 4:2 в среща от 13-ия кръг на Елитната група до 17 години. "Сините" започнаха силно срещата и поведоха в 15-ата минута след страхотно изпълнен пряк свободен удар на Никола Бандев. Последваха още няколко добри шанса за гол, но вратарят на Национал Никола Златинов се изяви с хубави спасявания.

В 41-вата минута страхотна атака на Левски бе завършена с красив прехвърлещ удър на Кристиян Йовов и Левски поведе с 2:0. Само 60 секунди по-късно гостите се върнаха в мача, след като настоичивите действия на Деян Нешков доведоха до гол.

Втората част започна отново с натиск на домакините и в 55-ата минута Алекс Александров се озова на добра позиция и с глава направи резултата 3:1. Последва отпускане в редиците на Левски и Национал намали резултата, голмайстор за "зелените" бе Данаил Михайлов.

Четвърт час преди края на редовното време гостите бяха близо до изравняване. След удар на Йоан Янев топката се отби от гредата, а при добавката Атанас Кехайов показа невероятен рефлекс.

Все пак в продължението на мача "сините" затвориха мача с гол на резервата Ангел Тодоров.

Левски и Национал завършиха при нулево равенство в среща от 13-ия кръг на Елитната група до 15 години. Двубоят започна с леко предимство за гостите и те създадоха няколко добри шанса. Първо в 14-ата минута Максим Йонин пропусна останал сам срещу вратаря, а малко след като измина половин час игра Денис Пешев отправи удар с глава покрай целта. Левски отговори с възможност пред Андрей Нешев, но и той пропусна да открие резултата.

Второто полувреме започна отново с добър шанс за Национал. Кристиян Горянов изведе Дилян Шишманов, но вторият стреля във вратаря. В 60-ата минута Виктор Илиев от гостите излезе на стрелкова позиция, но идарът му мина покрай вратата.

Минута преди края Левски можеше да спечели срещата. След корнер и разбъркване Стивън Гаоте шутира, но играч на гостите изби пред голлинията. Така мачът завърши без попадения и двата отбора разделиха точките.