Отборът на Септември София победи Етър Велико Търново като гост, в елитната юношеска група до 17 години. Септемврийци бяха по - добрият отбор през първата част и закономерно Петър Миленов откри резултата минути преди почивката. В средата на второто полувреме, домакините получиха право да изпълнят дузпа и се върнаха в мача. 2 минути преди края на срещата, Михаил Полендаков отбеляза победно попадение, като затвърди доброто си представяне и донесе победата за Септември.

Отборът на Септември София победи Етър Велико Търново в елитната юношеска група до 15 години, в мач игран на изкуствен терен "Трифон Иванов". Играчите на старши треньора Петър Василев бяха безкомпромисни към домакините и грабнаха трите точки с резултат 7:0. С тази победа септемврийци затвърдиха добрата си серия като гости, след като до момента спечелиха 7 от 7 гостувания. Йордан Аталъков отбеляза 4 попадения, а по едно добавиха Димитър Челебиев, Венислав Михайлов и Георги Стефчов. В следващият кръг Септември се изправя срещу Национал.