Лудогорец U18 очаквано спечели с 4:1 реванша със Спартак (Варна) от осминафиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли". В първия мач талантите на Шампионите триумфираха с 6:1 в Морската столица.

Петър Кирев откри резултата още в 2-та минута. Той отне топката от бранител в синьо, напредна и отбеляза. В 14-та минута "орлите" вече водеха с 2:0. За втори път в срещата се разписа Петър Кирев, а асистенцията бе на Денис Кехайов. В 25-та минута преднината стана класическа. Гола отбеляза Николай Николов след самостоятелен рейд отдясно. При този резултат завърши първото полувреме.

Четвъртият гол за разградчани бе реализиран в 81-та минута от Денис Кехайов. Последния пас даде Джан Ниязи. Гостите стигнаха до почетното си попадение в 86-та минута.

Доволен съм от представянето ни днес. Нямаше подценяване, въпреки изразителната победа в първия мач. Свършихме си работата си и вече чакаме следващия съперник, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.