Българският талант Никола Илиев продължава да бележи голове за младежкия отбор на Интер (Милано), като този път се разписа във вратата на Ювентус. Срещата от първенството на младежките отбори на Италия завърши 1:1, като двата отбора си размениха по един гол от дузпи през второто полувреме, реализирани от Луис Хаса и Никола Илиев.

В 35-ата минута Зуберек и Никола Илиев направиха двойно подаване, като полският нападател се оказа на голова позиция, но стреля неточно. След почивката положенията не бяха много, но Хаса си спечели сам дузпа в 64-ата минута и я вкара за 1:0. 10 минути преди края току що появилият се на терена Еспозито беше повален в наказателното поле и от 11-те метра Никола Илиев беше точен за 1:1. След този момент мачът сякаш се отвори и в 84-ата минута германецът Кенан Йълдъз уцели страничната греда с мощен удар от ляво. Никола Илиев също можеше да се разпише само след още две минути, но защитникът на домакините Скалия подложи тялото си и топката беше блокирана. Роденият в Русе атакуващ полузащитник беше сменен от треньора си Кристиан Киву в заключителните секунди на срещата. За Никола Илиев попадението снощи е под номер 7 за сезона във всички турнири – първенство на Италия Примавера и младежката Шампионска лига на УЕФА. Отборът обаче далече не се представя толкова добре в местното първенство, тъй като е 16-и от 18 отбора в Лига Примавера 1 след 11 изиграни кръга. На върха е Рома с 26 точки, следван от Ювентус с 24.