Юношите на „Левски“ до 14 години разгромиха с 5:0 като гост „ЦСКА-София“ в мач от 9-ия кръг на Столичното първенство.

Два гола за успеха отбеляза Денис Милетиев – в 32-та и в 55-та минута от дузпа, а по едно попадение добавиха Лазар Петров в 13-та, Андрей Нешев в 30-та и Томислав Петров в 67-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор на първо място в класирането с актив от 22 точки.

„Левски“ U14: 1. Денислав Димитров, 2. Мартин Гайдев (54 – 14. Любен Бакърджиев), 3. Реджеп Джугдан, 4. Георги Стефанов, 5. Васил Гочев (65 – 13. Пиер Дамянов), 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (58 – 17. Мартин Стоянов), 8. Ернан Ангелов (65 – 15. Калоян Митев), 9. Андрей Нешев (58 – 18. Габриел Йорданов), 10. Георги Камбитов (65 – 16. Томислав Петров), 11. Денис Милетиев.