Юношите на „Левски“ записаха две победи като гост в мачовете си от 12-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха връстниците си от „Локомотив“ (София) с 3:2. „Сините“ откриха резултата чрез Велизар Ветов в 3-та минута, а два гола за успеха добави Стивън Гаоте – в 15-та и 60-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на трето място във временното класиране с актив от 28 точки. Лидер е „Национал“ с 30 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Георги Кузов, 2. Антонио Георгиев (47 – 14. Кристиан Манолов), 3. Самуел Велчев (47 – 16. Александър Йовчев), 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к) (63 – 17. Цветелин Младенов), 8. Велин Драгоев, 9. Велизар Ветов (47 – 18. Иво Мотев), 10. Кристиян Вутов, 11. Любомир Каракашев (63 – 13. Антонио Янков).

„Левски“ U17 победи с 2:0 връстниците си от „Хебър“ (Пазарджик). Виктор Любенов откри резултата в 48-та минута от дузпа, а Никола Бандев вкара втория гол в 80-та минута след подаване на Ериан Благоев.

Воденият от треньора Димитър Андонов тим е на второ място във временното класиране с актив от 29 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 34 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Дейвид Михалев, 3. Адриан Видинов, 4. Георги Русинов, 5. Виктор Любенов, 6. Александър Божилов (к), 7. Георги Христанов, 8. Никола Бандев, 9. Алекс Александров (81 – 18. Ангел Тодоров), 10. Кристиян Йовов (87 – 14. Ивайло Петров), 11. Кристиан Чачев (75 – 13. Ериан Благоев).