Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа категорична победа в мач от 16-тия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” надвиха с 4:0 Атлетик (Куклен). Двубоят се игра от 14:30ч. в Садово.

Пловдивчани контролираха нещата на терена и заслужено взеха трите точки. В 9-ата минута на срещата Локомотив II поведе. Центриране от корнер бе засечено с глава от Тони Лесов за 1:0. В 52-ата минута “черно-белите” удвоиха своята преднина – точен бе Филип Колев. Отново той се разписа и в 61-ата минута за 3:0. Крайното 4:0 оформи Васил Църцев с изстрел от дистанция в 82-ата минута.

Локомотив II се намира на 15-то място в класирането с актив от 15 точки. В сряда (09.11) предстои гостуване на Борислав (Първомай) в отложена среща. Двубоят ще бъде от 14:30ч.