„Берое“ 2 загуби с 2:0 гостуването си на „Сливен“ в среща от 15 кръг на ЮИ Трета лига. Така отборът остана с актив от 11 точки. В следващия кръг „Берое“ 2 е домакин на „Сокол“ (Марково), а двубоят е насрочен за 5 ноември от 14:30 ч.

„Берое“ U17 постигна първа победа в Елитната група този сезон, след като се наложи с 2:0 над „Спартак“ (Варна). Играчите на Павел Димов заслужиха напълно успеха, след като освен двете попадения, на два пъти гредата спаси гостите, а два пъти и реферът подмина очевидни дузпи за нарушения в пеналта на „Спартак“. Даниел Стефанов откри резултата в 17. минута, а Ивайло Иванов оформи крания резултат минута преди края. В следващия кръг „Берое“ до 17 г. гостува на „Пирин“ в Благоевград. Двубоят ще се играе на 6 ноември от 14 ч.

„Берое“ U15 също победи с 2:0 в своя двубой от 11 кръг на Елитната група. Kaлоян Русенов и Николай Димитров донесоха успеха над „ФК Пловдив“, след като се разписаха до 17 ,минута. Играчите на Тодор Станев заслушиха успеха с по-добра игра и повече създадени положения за гол. В следващия кръг отборът гостува на „Дунав“ в Русе, а срещата е насрочена за 6 ноември от 14 ч.