Черно море записа домакински успех срещу ЦСКА в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов стигнаха до обрат с 2:1. Гостите откриха резултата в 20-ата минута, а 10 по-късно Пламен Аршев изравни. След изпълнение на корнер, топката бе отклонена от точката на дузпата към задна греда, където Аршев простреля стража на ЦСКА за 1:0.

В 60-ата минута Георги Пасков отне топката в собствената половина, пусна към Петър Маринов, който напредна, финтира бранител и със страхотен изстрел заби топката в близкия ъгъл за 2:1.

В следващия кръг Черно море гостува на Черноморец Бургас. Срещата е на 6 ноември (неделя) от 13 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Александър Киров, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Петър Маринов, Кристиян Иванов (Георги Монев, Иво Николов, Димитър Заимов, Даниел Георгиев, Даниел Райчев, Димитър Ковачев, Никола Недков).

Черно море завърши 0:0 при домакинството си на ЦСКА в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Тодор Колев можеха да спечелят трите точки, но пропуснаха няколко добри ситуации пред вратата на гостите.

Още в първата минута на срещата варненци можеха да открият резултата. Кристиан Михайлов изведе Стефан Сивков, той елиминира вратаря и на празна врата стреля покрай нея. Малко след това Стефан Стефанов центрира в наказателното поле, Михайлов успя да спре топката в малкия пеналт и оттам не успя да намери очертанията на вратата.

През втората част Виктор Иванов пропусна от чиста позиция след центриране от корнер. До края на срещата „моряците“ съсдадоха няколко добри атаки, които не успяха да завършат по най-добрия начин. Гостите от своя страна също можеха да спечелят срещата, но и те пропуснаха няколко благоприятни ситуации пред вратата на Галин Панайотов.

В следващия кръг Черно море гостува на Звезденбург в Бургас. Срещата е на 6 ноември (неделя) от 12 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Петър Николов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Преслав Петков, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Теодор Костадинов, Илля Калашник, Никола Цариградски, Никола Захариев, Виктор Диев, Кирил Петров, Андриян Калев).