Юношите на „Левски“ до 14 години победиха със 7:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Арда“ (Крърджали) в първия мач от 1/8 финалите в турнира за Купа БФС.

Хеттрик за водения от треньора Милен Гаджев отбор отбеляза Георги Стефанов – два гола в добавеното време на първата част и един в 45-та минута. По едно попадение за „сините“ добавиха Денис Милетиев в 4-та, Лазар Петров в 26-та, Ернан Ангелов в 27-та и Мартин Стоянов в 46-та минути.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев, 3. Реджеп Джугдан, 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев (45 – 13. Пиер Дамянов) (52 – 16. Томислав Петров), 6. Денислав Василев (45 – 15. Калоян Митев), 7. Лазар Петров, 8. Ернан Ангелов (52 – 14. Георги Георгиев), 9. Денис Милетиев (19 – 17. Мартин Стоянов), 10. Георги Камбитов, 11. Георги Стефанов.