Българският защитник – Мартин Георгиев, бе титуляр за Барселона при победата с 3:2 над Байерн Мюнхен в Младежката шампионска лига. Мартин бе на терена през всичките 90 минути от двубоя.Още в началото талантливият българин предотврати шанс на Байерн за гол, той изчисти топката на метри пред голлинията в 7-та минута.

Три минути след това гостите откриха резултата. Лукас Копаде бе изведен срещу Андер Астралага и преодоля вратаря на Барса за 0:1.

През 16-та минута Барса изравни. Хуан Фуентес получи страхотен пас, центрира в наказателното поле, където Анхел Аларкон засече топката във вратата на Бенямин Балис.

В 39-та минута каталунците поведоха в резултата. Фуентес цетрира от корнер към далечната греда, където Аларкон бе оставен непокрит и не остави шанс на вратаря за 2:1.

Три минути преди края на двубоя Барселона нанесе последния си „удар“. Отбита топка стигна до Алекс Гаридо, който я прати в опразнената врата за 3:1. В последната атака за двубоя Ибрахимович върна още един гол за Байерн, но той не бе достатъчен.

Любопитен факт е, че 16-годишният защитник е един от само двамата чужденци в титулярния тим на испанския гранд.

Барселона се класира напред като първи отбор в групата с 13 точки. Интер е втори със седем – три повече от третия Виктория Пилзен и по-добри показатели от чехите в преките двубои.