Юношите на „Левски“ записаха две победи в мачовете си от 10-ия кръг на Елитните групи до 17 и до 15 години.

„Левски“ U17 победи с 5:1 връстниците си от „Спартак“ във Варна. Два гола за „сините“ вкара Георги Сергиев, а по едно попадение добавиха Кристиан Чачев, Дейвид Михалев и Алекс Александров.

Воденият от треньора Димитър Андонов тим е на второ място във временното класиране с актив от 23 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 27 точки и мач по-малко.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Дейвид Михалев, 3. Адриан Видинов, 4. Георги Русинов, 5. Виктор Любенов, 6. Кристиан Чачев, 7. Георги Христанов (60 – 17. Ники Гинчев), 8. Никола Бандев, 9. Ангел Тодоров (46 – 18. Алекс Александров), 10. Кристиян Йовов (70 – 13. Ериан Благоев), 11. Георги Сергиев (70 – 14. Ивайло Петров).

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха връстниците си от „ФК Пловдив“. Домакините излязоха напред в резултата в 34-та минута, но „сините“ направиха пълен обрат след голове на Андрей Нешев в 41-та и Радостин Стоилов в 60-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на трето място във временното класиране с актив от 22 точки.

Лидер е „Национал“ с 24 точки. Съставът на „Левски“ U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев (55 – 16. Антонио Георгиев), 3. Самуел Велчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев (67 – 14. Кристиан Манолов), 10. Велин Драгоев (45 – 15. Кристиян Вутов), 11. Любомир Каракашев (67 – 13. Антонио Янков).

Вторият отбор на „Левски“ записа трети пореден успех в Югозападна Трета лига. „Сините“ разбиха с 6:1 на стадион „Георги Аспарухов“ „Гранит“ (Владая) в мач от 12-ия кръг на надпреварата. Точни за воденият от Елин Топузаков отбор бяха Борислав Рупанов в 12-та, Георги Коричков в 45-та, Антон Иванов в 59-та, Калоян Стрински в 69-та, Димитър Щерев в 87-та и Антоан Стоянов в 90-та минута от дузпа.

В неделя, 30 октомври от 14:00 часа „сините“ гостуват на „Оборище“ (Панагюрище) в мач от 13-ия кръг на надпреварата.

„Левски II“ е на шесто място в класирането с актив от 14 точки.

Съставът на „Левски 2“: 12. Йоан Загоров (к), 2. Георги Коричков (75 – 14. Димитър Щерев), 3. Калоян Стрински (75 – 17. Александър Димитров), 4. Димитър Андонов, 5. Слави Чакъров, 6. Никола Църовски (19 – 15. Атанас Килов), 7. Антон Иванов, 8. Мартин Тодорски, 9. Борислав Рупанов (55 – 20. Калоян Петков), 10. Антоан Стоянов, 11. Кристиян Красимиров (55 – 18. Васил Василев).