Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 се върна към победите във Втора лига, след като в предния кръг загуби от Етър (0:1). Днес "червените" постигнаха домакински успех над Струмска слава с 3:1 и се изкачиха на второ място в класирането. По този начин кризата в отбора от Радомир се задълбочи още повече. Вече във шести пореден шампионатен мач момчетата на Юрий Васев не могат да намерят пътя към трите точки.

Домакините, до голяма степен, решиха изхода на двубоя още през първото полувреме, когато отбелязаха два безответни гола. Малко преди да измине четвърт час игра ЦСКА 1948 II организира добра контраатака, която бе завършена с точно изпълнение на Денислав Александров. "Червените" продължиха с натиска и това даде отражение в 19-ата минута, когато Йосков получи топката на празна врата от Стоян Стоичков и не сбърка. В средата на частта Струмска слава имаше възможност да застраши противниковата врата след директен удар от фал на Александър Александров.Гостите започнаха по-активно след почивката и в 57-мата минута Александров реализира красиво попадение от дъгата на наказателното поле - 2:1.

В добавеното време на срещата Денислав Александров отбеляза втория си гол, с което оформи крайния резултат. Това бе четвърта загуба за Струмска слава през настоящата кампания, с което остава на 11-а позиция.