Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 3:0 на стадион „Георги Аспарухов“ „Звезденбург“ (Бургас) в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Два гола за „сините“ отбеляза Стивън Гаоте – в 40-та и 68-та минути. Едно попадение добави Цветелин Младенов в 48-та минута.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на четвърто място във временното класиране с актив от 16 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 3. Иво Мотев (50 – 13. Антонио Янков), 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиян Вутов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Радостин Стоилов, 9. Велизар Ветов (40 – 17. Цветелин Младенов), 10. Велин Драгоев (40 – 16. Антонио Георгиев), 11. Любомир Каракашев.

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:0 на стадион „Георги Аспарухов“ „Черноморец“ (Бургас) в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Кристиян Йовов откри резултата в 25-та минута след асистенция на Александър Божилов. Божилов удвои от дузпа в 35-та минута, а Ники Гинчев оформи крайния резултат в 75-та минута след подаване на Никола Бандев.

„Сините“ са на второ място във временното класиране с актив от 20 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Дейвид Михалев, 3. Калоян Борунов, 4. Георги Русинов, 5. Виктор Любенов, 6. Александър Божилов (к), 7. Георги Христанов (73 – 18. Ники Гинчев), 8. Никола Бандев, 9. Ангел Тодоров, 10. Кристиян Йовов, 11. Кристиан Чачев (65 – 16. Алекс Александров).