Черно море постигна разгромен успех с 5:1 при гостуването си на Етър във Велико Търново в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години. “Моряците” на Тодор Каменов, направиха много силно второ полувреме, в което отбелязаха 4 гола. На почивката варненци водеха с 1:0.

Два гола реализира Александър Киров, а по един вкараха Петър Маринов, Виктор Спасов и Димитър Ковачев.

В следващия кръг варненци приемат тима на Септември Сф. Срещата е на 29 септември (четвъртък) от 13 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Ивайло Димитров, Петър Маринов (Георги Монев, Кристиан Андонов, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев).

Юношите на Черно море записаха разгромен успех в Елитната група до 15 години. Младите таланти на “моряците”, водени от Тодор Колев, спечелиха с 5:1 гостуването си на Етър във Велико Търново в мач от 8-ия кръг на шампионата. Два гола за успеха реализира Кристиан Михайлов, а по един добавиха Виктор Иванов, Денислав Младенов и Никола Захариев.

Съставът на Черно море: Андриан Калев, Божидар Жечев, Светослав Мерсинков, Кристиан Маринов, Емануил Няголов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Виктор Иванов, Мартин Пенчев, Кристиан Михайлов, Стефан Стефанов (Теодор Костадинов, Никола Захариев, Стефан Сивков, Петър Николов, Илля Калашник, Кирил Петров, Георги Панайотов).