Юношите на „Левски“ до 15 и до 17 години записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над „Славия“ в мачове от 7-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 разгроми с 4:0 „белите“. Стивън Гаоте откри резултата за „сините“ в 50-та минута след подаване на Андрей Нешев, а 4 минути по-късно удвои. Любомир Каракашев в 69-та и Радостин Стоилов в 70-та минути оформиха крайния резултат.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на четвърто място във временното класиране с актив от 13 точки. Лидер е „Лудгорец“ с 14 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Георги Кузов, 2. Антон Манов, 3. Самуел Велчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиян Вутов (45 – 16. Иво Мотев), 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Велин Драгоев, 11. Любомир Каракашев.

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:1 връстниците си от „Славия“. Гостите излязоха напред в резултата в 20-та минута, но „сините“ направиха пълен обрат в резултата след голове на Калоян Борунов в 30-та и Виктор Любенов в 70-та минута от дузпа.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място във временното класиране с актив от 14 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 21 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Георги Сергиев (85 – 14. Даниел Матеров), 3. Калоян Борунов, 4. Георги Русинов, 5. Виктор Любенов, 6. Дейвид Михалев, 7. Георги Христанов (75 – 15. Адриан Видинов), 8. Никола Бандев (30 – 17. Кристиан Чачев), 9. Ангел Тодоров (85 – 16. Алекс Александров), 10. Кристиян Йовов, 11. Александър Божилов (к).