Отборът на Септември (София) записа класическа победа с резултат 3:0 в гостуването си на Берое Стара Загора в елитната юношеска група до 17 години. Играчите на Светослав Петров надиграха своя съперник и заслужено победиха, като могат да съжаляват, че не записаха още по - убедителна победа. Голмайстори за септемврийци станаха Кубрат Йонашчъ и Валентин Доцев от дузпа през първата част и Петър Миленов в средата на второто полувреме. Състав: Андреев, Йонашчъ, Чиликов, Иванов, Стойчев, Станев, Доцев, Попов, Кавръков, Миленов, Лазаров

Отборът на Септември (София) победи с 2:1 Берое Стара Загора в елитната юношеска група до 15 години като гост! Играчите на Петър Василев доминираха през по - голямата част от срещата и заслужено поведоха в резултата с 2 гола преднина, реализирани от Димитър Челебиев и Георги Стефчов. За пореден двубой септемврийци пропуснаха много сериозни положения през противниковата врата, а в последната минута домакините успяха да върнат едно попадение след разбъркване в наказателното поле. Състав: Кехайов, Танев, Догозанов, Трънков, К.Стоянов, М.Стоянов, Челебиев, Михайлов, Иванов, Стефчов, Аталъков