Пирин U17 записа равенство 3:3 с ЦСКА като гост. Отборът, воден от Димитър Наков водеше почти до самия край на мача от Елитната група, игран в Панчарево, но в крайна сметка спечелиха само една точка. „Червените“ първи поведоха в 15-ата минута. След отбелязването на гола пиринци заигра още по-стабилно. В 37-ата минута след върната топка от играч на ЦСКА и двоен фаул в наказателното поле, Алекс Педински промуши топката в купа от играчи в „червено“ и изравни. Десет минути по-късно след заучен страничен фаул и центриране на Педински, той намери на втора греда добре пласиралия се Кристиян Ташков, който свали на дузпата към Никола Ангелов. Той преодоля вратаря, който го фаулира и така бе отсъдена дузпа. Алекс Педински изпълни и майсторски отбеляза, като прати вратаря в обратния ъгъл. Така след много силно първо полувреме Пирин водеше с 2:1.

В началото на втората част ЦСКА изравни. „Орлетата“ продължиха да атакуват и да създават опасни положения. Така в 65-ата минута след страхотен удар от 30 метра на Виктор Димитров топката срещна горната греда, а Алекс Педински се притече и направи добавка в опразнената врата за 3:2. След заучено положение от корнер, Кристиян Ташков от 1 метър на втора греда, като по чудо не отбеляза и уцели вратаря на домакините в опразнената врата. В 82-ата минута домакините успяха да се доберат до равенството 3:3. В самия край на мача, Пирин имаше много добър шанс, но Никола Ангелов от непосредствена близост не успя да отбележи.